Współpraca

Dla firm i instytucji

Realizujemy zamówienia dla firm, instytucji budżetowych, ośrodków publicznych, jednostek oświatowych, domów kultury, kół gospodyń, fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych itd.

Wystawiamy faktury VAT z odroczonym terminem płatności (do 30 dni). Wystawiamy także faktury na Nabywcę i Odbiorcę (gdzie Nabywcą jest np. Miasto, a odbiorcą Dom Kultury)

W sprawie dokładnych danych do faktury skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@wstyluboho.pl

Potrzebujesz sznurków na konkretny dzień? Wysyłamy zamówienia w 24h lub w wybrany przez Ciebie dzień tygodnia.

Zamówienia hurtowe możemy realizować jednorazowo lub partiami.

 

Realizujemy zamówienia w ramach dofinansowań i dotacji z Powiatowych Urzędów Pracy, Urzędów Miasta czy Funduszy Europejskich. 

Zamówienia można składać przez stronę sklepu lub mailowo - prosimy wtedy o wykaz zamawianych produktów.

Jeśli nie mamy na stanie wystarczających ilości danego produktu - zamówimy go dla Ciebie w terminie do 14 dni.

sznurki do makramy

 

Prowadzisz warsztaty?

Organizujesz warsztaty z makramy? 

Zareklamuj swoje warsztaty na naszej stronie - napisz do nas - opisz swoje warsztaty, koniecznie podaj dzień, godzinę i miejsce oraz link do zapisów. Jeśli już organizowałaś warsztaty prześlij też kilka zdjęć - dobrze widzieć jak to u Ciebie wygląda! Codziennie naszą stronę odwiedzają setki osób z całej Polski zainteresowanych makramą - pozwól im się znaleźć! (WAŻNE - informacja o warsztatach powinna się pojawić nie później niż 2 tygodnie przed warsztatami, wyjątek stanowią wydarzenia cykliczne -> my potrzebujemy ok 1-2 dni na opublikowanie wydarzenia w zakładce WARSZTATY)

W zamian dostaniesz od nas książeczki z dokładnie opisanymi sposobami na wiązanie pierwszych węzłów oraz kody rabatowe dla Twoich kursantów na zakup pierwszych sznurków do makramy.

 

Robisz zamówienie na warsztaty - daj nam znać ile osób bierze w nich udział - dla nich również mamy podobne pakiety (książeczka + personalizowany kupon), a także nieco sznurków boho. i koralików do wypróbowania!

 

Masz pomysł na nawiązanie współpracy?

Napisz do nas: kontakt@wstyluboho.pl

 

Kasia i zespół wstyluboho.

 

sznurki do makramy hurt